Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu: 790207171


Oferta

​Oprawy okularowe​

W naszym salonie znajdziecie okulary korekcyjne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Spośród ponad 700 opraw każdy wybierze coś dla siebie. Współpracujemy z takimi markami jak m. in.: Zac Posen, Solano, Jaguar, WOOW, Vera Wang, Wes, Davidoff, Verdo, Bulget, Ana Hickmann, Kwiat, Selvagio, Humphrey's, Ray Ban.

​Soczewki korekcyjne​

Do pięknych opraw oferujemy soczewki okularowe najlepszych światowych producentów takich jak m. in. Hoya, czy Seiko. W swojej ofercie posiadamy soczewki okularowe jednoogniskowe, dwuogniskowe, progresywne, biurowe, relaksacyjne, przeciwsłoneczne, fotochromowe, sportowe, pryzmatyczne. Przy zamówieniu wykonujemy symulacje uwzględniające parametry użytkownika i wybranej oprawy dzięki czemu możemy określić z dużą dokładnością końcową grubość soczewki i różnice między kolejnymi indeksami (wycienieniem).

​Okulary przeciwsłoneczne​

Okulary przeciwsłoneczne poza efektem wizualnym powinny też spełniać funkcję ochronną, dlatego wszystkie okulary przeciwsłoneczne znajdujące się w naszej ofercie posiadają filtr UV, a część posiada również antyrefleks i polaryzację.

​Soczewki kontaktowe

​Oferujemy profesjonalny dobór soczewek kontaktowych w naszym gabinecie oraz atrakcyjny program lojalnościowy. 

​Badanie wzroku

Badanie wzroku pod kątem okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych można wykonać w naszym gabinecie w godzinach pracy salonu. Badanie jest wykonywane przez optometrystę i zazwyczaj trwa od 20 do 40 minut. Prosimy, w miarę możliwości, o wcześniejsze umawianie się na wizyty. Nie jest to obowiązkowe, jednak pozwoli nam to na zarezerwowanie dla Państwa gabinetu tak, aby badanie przebiegło w komfortowych warunkach i bez pośpiechu. ​


Optyka I Optometria Magdalena Kuta, NIP: 9721274382, REGON: 367252272